Skip links

O nas

O nas

Firma RANPLAST powstała W 1989 roku jako firma rodzinna. Jako jedni z pierwszych w Polsce rozpoczęliśmy produkcję żabek plastikowych i innych akcesoriów do karniszy. Wraz z rozwojem firmy uruchomiliśmy produkcję krzyżyków dystansowych z uchwytem i innych akcesoriów do układania glazury. Z upływem lat nabraliśmy odpowiedniego doświadczenia, co umożliwiło nam poszerzenie parku maszynowego, automatyzację procesu produkcji i rozbudowę oferty produktów.

Obecnie dostarczamy produkty do różnych gałęzi przemysłu:

  • wyposażenie i dekoracja wnętrz,
  • budownictwo
  • motoryzacja
  • elektronika
  • akcesoria do cateringu

Zatrudniamy sprawdzonych i doświadczonych fachowców, którzy posiadają odpowiednią wiedzę techniczną i są zaangażowani w rozwój firmy. W ten sposób gwarantujemy, że nasze wyroby są najwyższej jakości.

Jesteśmy EKO

Jesteśmy również świadomi ekologicznie.

Dlatego nasze produkty wytwarzamy z materiałów pozyskanych z recyklingu (tzw. produkcja w obiegu zamkniętym). Dodatkowo systematycznie wdrażamy linie ekologicznych wyrobów (sztućce, akcesoria do glazury, produkty do firan i zasłon).

90<small>%</small>

naszych produktów jest wytworzonych z materiałów pochodzących z recyklingu

Misja

Naszą misją jest kompleksowa obsługa Klientów – OD POMYSŁU DO PRODUKTU. Realizujemy ją poprzez 4xP:

1 1
Krok 1

Pomysł

2 2
Krok 2

Projekt

3 3
Krok 3

Prototyp

4 4
Krok 4

Produkt

Wizja

Naszą wizją jest stać się cenionym i unikalnym na polskim rynku producentem z tworzyw w obiegu zamkniętym i z biotworzyw. Opieramy ją na naszym wieloletnim doświadczeniu w produkcji i mając na uwadze dobro naszej planety. Zamierzamy stale się rozwijać i osiągać najwyższą jakość poprzez wykorzystanie wiedzy, nowoczesnych technologii i wdrażanie nowych linii ekoproduktów. Pragniemy oferować klientom indywidualne podejście, dopasowane do ich unikalnych potrzeb. Chcemy być atrakcyjnym pracodawcą, który zatrudnia na uczciwych warunkach i przyciąga ludzi odważnie stawiających czoła wyzwaniom i chętnych do pracy nad rozwijaniem swoich kompetencji.

Cele biznesowe

Na bazie misji i wizji opracowaliśmy następujące cele biznesowe:

  • stała poprawa jakości wyrobów
  • obsługa klientów na najwyższym poziomie,
  • ciągły rozwój firmy poprzez wdrażanie nowoczesnych technologii z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Jeżeli potrzebujesz kompleksowej opieki nad swoim projektem, zapraszamy do nas!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.