Skip links

Projektowanie

Projektowanie cad/cam

Tworzymy wizualizacje, rysunki poglądowe, dokumenty techniczne oraz sam detal, na podstawie: wzoru Twojego elementu jak i samego szkicu koncepcyjnego. Mamy doświadczenie i potrzebne kwalifikacje do wykonywania tego typu usług. Naszym priorytetem jest dostarczenie Państwu modelu, który w 100% będzie spełniał Państwa oczekiwania.

Konstruowanie form

Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu form wtryskowych do tworzyw sztucznych. Nasz zespół to doświadczeni i wysoko wyspecjalizowani konstruktorzy, którzy fachowo doradzą i stworzą nowoczesną formę wtryskową.

Konstrukcja formy:

  • Forma wtryskowa prosta
  • Forma wtryskowa wkładkowa
  • Forma wtryskowa suwakowa
  • Forma wtryskowa jedno gniazdowa lub wielogniazdowa
  • Forma wtryskowa gorąco kanałowa

Prototypowanie

Prototypowanie to proces tworzenia prototypów, będących protoplastą przyszłych gotowych produktów. Najczęściej wykorzystywanymi technologiami do tworzenia prototypów są metody wytwarzania przyrostowego, tzw. metody addytywne, gdzie zastosowane są drukarki 3D. Taki rodzaj tworzenia nazywany jest szybkim prototypowaniem (ang. Rapid Prototyping) i pozwala na urzeczywistnienie cyfrowych plików.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.