Skip links

Przedsiębiorstwo RANPLAST spółka z ograniczoną odpowiedzialnością realizuje projekt nr RPMP.03.04.04-12-0072/18 współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020 pod nazwą „Wdrożenie przez Ranplast Sp. z o.o. wyników B+R poprzez innowacyjne produkty rewolucjonizujące branżę produkcji akcesoriów do karniszy i budowlanych.”

Głównym celem projektu jest znaczący wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez rozszerzenie działalności o nowy obszar produkcji co nastąpi dzięki wdrożeniu przeprowadzonych prac badawczo-rozwojowych (innowacja produktowa w zakresie akcesoria do karniszy oraz glazury).

Wartość projektu to: 1 452 630,00 PLN
Wkład funduszy Europejskich: 590 500,00 PLN

Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego

Przedsiębiorstwo RANPLAST spółka z ograniczoną odpowiedzialnością otrzymało dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. W ramach dofinansowania zostanie zrealizowany projekt pt. „Dynamiczny rozwój firmy Ranplast poprzez wdrożenie produktów na nowe zagraniczne rynki.”

Głównym celem projektu jest wzrost wartości firmy, podniesienie jej konkurencyjności na rynkach międzynarodowych oraz pozyskanie nowych odbiorców na nowych rynkach zbytu.

Przedmiotem projektu jest wdrożenie na rynek międzynarodowy produktów spółki (akcesoria do karniszy, szyny sufitowe i akcesoria, akcesoria do glazury, komponenty plastikowe). Działania te będą realizowane na imprezach targowo-wystawienniczych BUDMA oraz Eisenwarenmesse.

Wartość projektu to: 190 087,00 PLN

Wkład funduszy Europejskich: 73 950,00 PLN

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.